Szmit-Tech Piotr Szmitowicz szmitowicz@op.pl +48 602 390 232

Zabezpieczenie elewacji

Obecność dużej liczby gołębi jest dla budynku szkodliwa i powoduje poważne zniszczenia powierzchni obiektu. Dlatego pożądane jest odstręczanie ich od naszych siedzib. Wykorzystywane przez nas produkty są proste i skuteczne. Zabezpieczają przed gromadzeniem się ptactwa i wynikającymi stąd konsekwencjami. Godne uwagi jest to, że oferowane przez nas produkty, nie ranią gołębi, a tylko wymuszają na ptakach zmianę przyzwyczajeń.

KOLCE – Produkt w formie segmentów składa się z kolców wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przymocowanych do przeźroczystej listwy z poliwęglanu. SIATKA „NET” - Siatki wykonane z polietylenu o rónych gęstościach oczek ochraniają duże płaszczyzny oraz powierzchnie pofałdowane (np.: płaskorzeźby). Są również bardzo popularnym zabezpieczeniem balkonów oraz „studni” w kamienicach.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się rozwiązania jednego z najbardziej uciążliwych problemów dotyczących budynków, jakim jest brudzenie i niszczenie elewacji przez gniazdujące ptaki, głównie gołębie, stosujemy skuteczne zabezpieczenie przed ptakami sa to kolce na ptaki. Poprzez odpowiednią selekcję metod odstraszania ptaków (kolce, antyptaki i siatki polietylenowe), możemy zapewnić skuteczną ochronę budynkom użyteczności publicznej oraz mieszkalnym. Po naszych działaniach gołębie i inne uciążliwe ptaki przestają stanowić problem, a pasożyty, odchody i zanieczyszczenia odchodzą do przeszłości. Dysponujemy doświadczonym i kompetentnym zespołem pracowników, dzięki którym montujemy zabezpieczenia w miejscach trudno dostępnych, przy zastosowaniu technik alpinistycznych oraz przy pomocy podnośników koszowych i nożycowych.

Na wszystkie wykorzystywane podczas zabezpieczeń produkty udzielamy gwarancji, a ich realna trwałość wynosi ponad 10 lat. Jeżeli chcesz poznać wycenę zabezpieczenia przed ptakami swojej elewacji, skontaktuj się z naszymi technikami.

Kontakt


SZMIT-TECH Piotr Szmitowicz
ul. Korfantego 52/5 49-100 Niemodlin
szmitowicz@op.pl
+48 602 390 232

Godziny otwarcia


Pn - Pt
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte

Media społecznościowe


Facebook

Newsletter


Subskrybuj i bądź na bieżąco!