Szmit-Tech Piotr Szmitowicz szmitowicz@op.pl +48 602 390 232

Prace wysokościowe

Wykonujemy prace wysokościowe już od ponad 3 lat!

Praca na wysokości wykonywana jest przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu nasze usługi wyróżniają się najwyższą jakością, szybkością realizacji zleceń z uwzględnieniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Wykonujemy prace wysokościowe z szeroko pojętego zakresu budowlano remontowego. Wykorzystujemy techniki linowe w pracach alpinistycznych oferując między innymi malowanie, mycie, czyszczenie, wieszanie reklam, instalację oraz demontaż elementów, konserwację, antykorozję i wiele innych.

Nasze prace alpinistyczne to także pielęgnacja oraz wycinka drzew oraz zlecenia niestandardowe obejmujące różnorodne prace. Zaletą skorzystania z naszych usług są wyraźnie niższe koszty realizacji, uzyskiwane przez wykorzystanie technik linowych. Praca na wysokości z wykorzystaniem metod tradycyjnych wymaga konstruowania rusztowań, czy też wykorzystania ciężkiego sprzętu, natomiast prace alpinistyczne eliminują tę konieczność skracając również czas wykonania zlecenia.

Proponujemy także prace realizowane w trybie interwencyjnym w sytuacjach wyjątkowych. Wykonujemy pełen zakres prac na wysokości jako główni wykonawcy lub podwykonawcy. Stale powiększające się grono Klientów, którzy skorzystali z możliwości jakie oferują prace alpinistyczne to na chwilę obecną już kilkadziesiąt zleceniodawców.

Nasza firma świadczy swoje usługi w całej Polsce.

Zachęcamy Państwa do poznania pełnego zakresu prac przez nas oferowanych oraz do nawiązania współpracy.

Kontakt


SZMIT-TECH Piotr Szmitowicz
ul. Korfantego 52/5 49-100 Niemodlin
szmitowicz@op.pl
+48 602 390 232

Godziny otwarcia


Pn - Pt
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte

Media społecznościowe


Facebook

Newsletter


Subskrybuj i bądź na bieżąco!