Szmit-Tech Piotr Szmitowicz szmitowicz@op.pl +48 602 390 232

Odstraszanie ptaków

Ptaki na przełomie lat zdążyły wkomponować się w naturalny krajobraz siedlisk ludzkich. Stały się nieodłącznym towarzyszem człowieka, niestety ich obecność jest coraz bardziej zauważalna i odczuwalna. Na rynku dostępnych jest wiele metod odstraszania ptaków, okazuję się jednak że kolce przeciw ptakom są jedną z najskuteczniejszych.

Kolce na ptaki


Kolce przeciw ptakom pozwalają na zabezpieczenie takich elementów architektonicznych jak parapety, gzymsy, elewacje, pasy pod rynnowe, rynny, rzeźby, tablice reklamowe, alarmy itp.. Oferowane przez nasz sklep kolce przeciw ptakom składają się z poliwęglanowej podstawy odpornej na zewnętrzne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz długookresowe działanie promieniowania UV. Końce kolców przeciw ptakom tworzą druty sprężynowe wykonane ze stali nierdzewnej, końce drutów tępo zakończono w sposób uniemożliwiający zranienie ptaków. Standardowo jeden metr kolców przeciw ptakom składa się z dwóch modułów o długości 50 cm każdy lub trzech modułów o długości ok. 33 cm każdy, metalowe pręty mają natomiast wysokość około 11 cm. Kolce przeciw ptakom mogą zostać przyklejone do dowolnej powierzchni za pomocą specjalnego kleju silikonowego, lub wkrętów do powierzchni drewnianych.

O legalności kolców


Dyskusja o kolcach przeciw ptakom może początkowo wywoływać wiele emocji oraz kontrowersji. Okazuję się jednak, że zupełnie niesłusznie, bowiem montaż kolców przeciw ptakom jest w 100% bezpieczny i legalny.

Kontakt


SZMIT-TECH Piotr Szmitowicz
ul. Korfantego 52/5 49-100 Niemodlin
szmitowicz@op.pl
+48 602 390 232

Godziny otwarcia


Pn - Pt
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte

Media społecznościowe


Facebook

Newsletter


Subskrybuj i bądź na bieżąco!