Szmit-Tech Piotr Szmitowicz szmitowicz@op.pl +48 602 390 232

Mycie posadzek

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, zaprojektowanym i stworzony do profesjonalnego czyszczenia oraz doczyszczania mechanicznego posadzek.

Techniki mycia oraz środki chemiczne dobieramy indywidualnie do rodzaju oraz stopnia zabrudzenia powierzchni, tak aby zawsze uzyskać najwyższą skuteczność, a co za tym idzie doskonały efekt. Posadzki, ze względu na charakter obiektów w których się znajdują, są wyjątkowo narażone na zabrudzenia oraz poważne zanieczyszczenie. Tysiące ludzi przemieszczających się po sklepach, galeriach czy magazynach, setki samochodów jeżdżących po garażach, podjazdach, to wszystko wpływa na wygląd posadzki, przykuwającej uwagę klientów.

Proces gruntownego czyszczenia posadzek


Dokładne zamiatanie powierzchni - w celu usunięcia wszystkich zanieczyszczeń stałych

Nakładanie odpowiedniego środka chemicznego - to proces bardzo ważny. Odpowiednie dobranie środków chemicznych oraz czasu niezbędnego na działanie chemii jest niezwykle istotne.

Szorowanie posadzki - mechaniczne oraz ręczne. Wszędzie tak, gdzie nie ma możliwości dotarcia maszyną szorującą, mechaniczne tarcie przeprowadzamy ręcznie. Nie używamy słowa "nie da się". Zawsze przeprowadzamy czyszczenie całej powierzchni będącej przedmiotem pracy.

Nautralizowanie środka chemicznego - to niezwykle istotny element, choć przez niektórych pomijany. Silne środki chemiczne w szczególności kwasowe, wymagają odpowiedniej neutralizacji, aby środki chemiczne przestały oddziaływać na powierzchnie natychmiast po zakończeniu prac.

Kontakt


SZMIT-TECH Piotr Szmitowicz
ul. Korfantego 52/5 49-100 Niemodlin
szmitowicz@op.pl
+48 602 390 232

Godziny otwarcia


Pn - Pt
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte

Media społecznościowe


Facebook

Newsletter


Subskrybuj i bądź na bieżąco!