Szmit-Tech Piotr Szmitowicz szmitowicz@op.pl +48 602 390 232

Mycie elewacji

Elewacje, na których osadza się brud to powszechny problem każdego budynku jednorodzinnego, biurowca lub marketu. Zabrudzenie fasad domów jednorodzinnych, kamienic, czy też budynków publicznych doprowadza do zatracenia estetyki i wyglądu.

Oferowane przez naszą firmę czyszczenie powierzchni elewacji budynku przywraca im właściwy pierwotny wygląd. Stosujemy jedynie profesjonalne i sprawdzone środki, które są dobierane do powierzchni, które podlegają czyszczeniu. Zabrudzenia zwykle są dość trwałe i niezbyt łatwo podlegają usuwaniu. Zwykłe mycie elewacji może okazać się działaniem mało skutecznym. Czyszczenie takich zabrudzeń wymaga odpowiedniego oszacowania ich głębokości oraz rozpoznania, na jakim podłożu występują.

Czyszczenie elewacji


Warto zaznaczyć, iż każde zlecenie traktowane jest przez pracowników z najwyższym zaangażowaniem. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo skorzystać z usługi, jaką jest czyszczenie elewacji, z pewnością będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Polecamy Państwu solidność i dokładność firmy Szmit-Tech z Opola!

Malowanie elewacji


Zabrudzenie usuwa się, czyszcząc powierzchnie wodą pod dobranym do zabrudzenia ciśnieniem. Używa się do tego myjki ciśnieniowej. Do wody powinno się dodać preparatu lub specjalnego środka do mycia fasad. Przed myciem sprawdzamy, czy urządzenie myjące ma odpowiednio ustawione ciśnienie oraz czy dysponujemy właściwą końcówką/dyszą, aby nie uszkodzić ścian. Na fragmencie ściany oceniamy, jaka odległość dyszy od muru zapewni najskuteczniejsze czyszczenie. Następnie czyszczona powierzchnia jest dokładnie przemywana czystą wodą i pozostawiona do wyschnięcia. Umyte ściany być może trzeba będzie ponownie pomalować, zwłaszcza jeśli nie cały brud udało się usunąć. Jeżeli zabrudzenia są niewielkie, samo mycie może się okazać w pełni wystarczające. Mycie i malowanie elewacji to właściwie typowy zabieg konserwacyjny, który powinien być przeprowadzany regularnie co kilkanaście lat.

Kontakt


SZMIT-TECH Piotr Szmitowicz
ul. Korfantego 52/5 49-100 Niemodlin
szmitowicz@op.pl
+48 602 390 232

Godziny otwarcia


Pn - Pt
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte

Media społecznościowe


Facebook

Newsletter


Subskrybuj i bądź na bieżąco!