Szmit-Tech Piotr Szmitowicz szmitowicz@op.pl +48 602 390 232

Mycie dachów

Najbardziej narażona powierzchnia Twojego domu na warunki atmosferyczne i starzenie. Jak o nią dbać i zapobiegać starzeniu się.

Oferujemy czyszczenie dachów o różnych kątach nachylenia i różnorodnej powierzchni. W zależności od wysokości budynku i stopnia trudności czyszczenie dachów może odbywać się techniką alpinistyczną lub odpowiednią do tego rodzaju zadań zwyżkę lub podnośnik koszowy, wszystko zgodnie z przestrzeganiem zasad i przepisów BHP.

Jakie korzyścii uzyskamy dzięki foachowemu oczyszczeniu naszego dachu?


Dzięki powierzeniu naszej firmie zadania w oczyszczeniu Twojego dachy możemy zagwarantować Ci, że cała powierzchnia zostanie profesjonalnie oczyszczona ze wszelkich zabrudzeń typu: mech, sadza, liście i inne. Czyste pokrycie dachowe zwróci uwagę nie jednej osoby dzięki zastosowaniu preparatów do konserwacji oczyszczonej powłoki, które nie są syntetyczne.
Przy okazju czyszczenia dachówki zadbasz również o jej stan techniczny, który jest bardzo ważny przy kolejnych latach użytkowania. Dokładnie zbadamy stan Twojego dachu i na życzenie wymienimy wszystkie wymagające wymiany dachówki bez konieczności zadrudniania dekarza i generowania niepotrzebnych kosztów.

Chciałbym umyć dach w trudno dostępnym miejscu?


Jeżeli obszar działania jest trudno dostępny nie musisz się niczym przejmować. W zależności od stopnia trudności używamy podnośnika koszowego lub technik alpinistyczych, na które mamy uprawnienia. Dodatkowo nie musisz się martwić o ogród lub elewację swojego budynku. Masz gwrancję, że nie sotaną one naruszone ani uszkodzone. Dzięki naszym technikom oszczędzamy wiele cennego czasu ponieważ nie musimy stawiać skomplikowanych rusztwować czy podnośników.

Kontakt


SZMIT-TECH Piotr Szmitowicz
ul. Korfantego 52/5 49-100 Niemodlin
szmitowicz@op.pl
+48 602 390 232

Godziny otwarcia


Pn - Pt
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte

Media społecznościowe


Facebook

Newsletter


Subskrybuj i bądź na bieżąco!